Profil společnosti

PEMM Brno, spol. s r.o., se sídlem v Brně, Jihlavská 27, zapsaná u KS v Brně, oddíl C, vložka 16072, byla založena v roce 1994.
ID datové schránky aamz5s


Založena byla za účelem získat autorizované zastoupení Kia Motors. Číslo dealerství 002 jasně určuje dobu působení na trhu v rámci sítě Kia v ČR, když dealer 001 je současně i importér vozidel Kia do ČR společnost Kia Czech s r.o. Prodejna i servis od té doby sídlí na ulici Jihlavská 27, Brno - Bohunice.

Od září roku 2021 jsme získali Osvědčení RODINNÝ PODNIK.
OSVĚDČENI RODINNÝ PODNIK

Od počátku prodeje vozidel Kia na českém trhu se mnoho změnilo, od jediného modelu Kia Sephia nabízeného pro zákazníky se dále přes první model Sportage dnes nabízí kompletní modelový mix téměř ve všech segmentech osobních vozidel, vozidel MPV, SUV i OFF ROAD. Od roku 2017 i v nové kategorii Grand Turismo s modelem Kia Stinger. Kia je silná i v alternativních pohonech jak HEV, PHEV, ale i EV. Na podzim 2021 přišel nový model EV6 s 800V architekturou baterií, což je špičková technologie plně elektrifikovaných vozidel.

Od podzimu 2005 se prodej vozidel i poprodejní služby přestěhovaly do nově vybudovaného autocentra, které se o 200 m posunulo z původních prostor. Dostupnost autocentra je vynikající, necelé 2 km z dálnice D1, sjezd na 190 km směr centrum.

Naše společnost nabízí autorizovaný prodej a servis vozidel Kia. V rámci autocentra je k dispozici špičkově vybavený pneuservis PREMIO, od jara 2007 začal fungovat prodej použitých vozidel. Servis je schopen obsloužit všechny značky motorových vozidel prodávané na českém trhu. Smyslem naší práce je především spokojenost zákazníka. Tedy mít kvalifikovaný personál a špičkové vybavení, a to jak na servisu vozidel Kia, servisu Yamaha, tak i pneuservisu.

Na jaře roku 2011, jsme otevřeli reprezentativní prostory YAMAHA CENTRA. Ale na jaře 2016 jsme vše přestěhovali "pod jednu střechu" do nově postaveného motosalonu na provozovnu Jihlavská 27. Zde poskytujeme autorizovaný prodej a servis pro motocykly, skútry, ATV, lodní motory a čluny, sněžné a vodní skútry i generátory. V rámci Yamaha Centra je možné zakoupit značkové příslušenství a oblečení Yamaha. K vidění je neustále téměř kompletní řada motocyklů, skútrů a dalších výrobků YAMAHA.

Naše společnost dlouhodobě podporuje nadační fond MODRÝ HROCH, každoročně tak finančně přispívá Klinice dětské chirurgie, ortopedie a traumatologie FN Brno.

Od roku 2017 jsme partnerem FILHARMONIE BRNO

Podporujeme i Českou sportovní naději MARTINU SATKOVOU, reprezentantku závodící na divoké vodě ve slalomu i sjezdu a to jak na kajaku, tak i na kánoi.

Od roku 2024 podporujeme i náš PEMM Brno Racing Team, který se účastní závodů ENDURO.