Profil společnosti

PEMM Brno, spol. s r.o., se sídlem v Brně, Brigádnická 45, zapsaná u KS v Brně, oddíl C, vložka 16072, byla založena v roce 1994.
ID datové schránky aamz5s


Založena byla za účelem získat autorizované zastoupení Kia Motors. Číslo dealerství 002 jasně určuje dobu působení na trhu v rámci sítě Kia v ČR, když dealer 001 je současně i importér vozidel Kia do ČR společnost Kia Motors Czech s r.o. Prodejna i servis od té doby sídlí na ulici Jihlavská 27, Brno - Bohunice.

Od počátku prodeje vozidel Kia na českém trhu se mnoho změnilo, od jediného modelu Kia Sephia nabízeného pro zákazníky se dále přes první model Sportage dnes nabízí kompletní modelový mix téměř ve všech segmentech osobních vozidel, vozidel MPV, SUV i OFF ROAD. Od roku 2017 i v nové kategorii Grand Turismo s modelem Kia Stinger.

Od podzimu 2005 se prodej vozidel i poprodejní služby přestěhovaly do nově vybudovaného autocentra, které se o 200 m posunulo z původních prostor. Dostupnost autocentra je vynikající, necelé 2 km z dálnice D1, sjezd na 190 km směr centrum.

Naše společnost nabízí autorizovaný prodej a servis vozidel Kia. V rámci autocentra je k dispozici špičkově vybavený pneuservis PREMIO, od jara 2007 začal fungovat prodej použitých vozidel. Servis je schopen obsloužit všechny značky motorových vozidel prodávané na českém trhu. Našim krédem je především spokojenost zákazníka, kvalifikovaný personál a špičkové vybavení, jak už servisu vozidel, tak i pneuservisu a servisu Yamaha.

Na jaře roku 2011, jsme otevřeli reprezentativní prostory YAMAHA CENTRA. Ale na jaře 2016 jsme vše přestěhovali "pod jednu střechu" do nově postaveného motosalonu na provozovnu Jihlavská 27. Zde poskytujeme autorizovaný prodej a servis pro motocykly, skútry, ATV, lodní motory a čluny, sněžné a vodní skútry i generátory. V rámci Yamaha Centra je možné zakopit značkové příslušenství a oblečení Yamaha. K vidění je neustále téměř kompletní řada motocyklů, skútrů a dalších výrobků YAMAHA.

Naše společnost dlohodobě podporuje nadační fond MODRÝ HROCH, každoročně tak finančně přispívá Klinice dětské chirurgie, ortopedie a traumatologie FN Brno.

Od letošního roku jsme do podporovaných nadací přiřadili nadaci VÍLY PRO DĚTI

Od roku 2017 jsme partnerem FILHARMONIE BRNO

Podporujeme i Českou sportovní naději MARTINU SATKOVOU, reprezentatku závodící na divoké vodě ve slalomu i sjezdu a to jak na kajaku, tak i na canoi.

Zpět pod křídla Yamahy se vrátila po roce působení v WSBK SSP300 u Kawasaki SAŠA PELIKÁNOVÁ. Pojede nově ustanovenou kategorii SSP300 WOMEN na motocyklu YAMAHA YZF-R3 v rámci seriálu ME žen.