Přípravář/ka vozidel

Přijmeme do našeho kolektivu přípraváře vozidel pro autorizovaný servis Kia. Práce vhodná jak pro muže, tak i ženy. Přijmeme i pracovníka bez praxe, s pozitivním přístupem k práci a chutí se naučit a zdokonalit v této oblasti.

Cíl práce:

Tvým úkolem bude mytí, vysátí a s tím spojená příprava nových vozidel na předání zákazníkům, dále mytí vozidel zákazníkům servisu, kteří u nás mají vozy na servisní prohlídce nebo v opravě a dále mytí předváděcích motocyklů a stejně tak motocyklů po větších servisech. Tvoje činnost a příprava vozů má značný vliv na spokojenost zákazníků především s vozy po servise.

Každodenní činnosti:

 • Mytí vozidel a motocyklů,
 • příprava nových vozidel pro prodej zákazníkům a vystavení na prodejně,
 • spolupráce s kolegy.

Požadavky:

 • Dobrá fyzická kondice,
 • řidičský průkaz skupiny B,
 • dobrá komunikace s kolegy.

Co nabízíme:

 • Pravidelná měsíční výplata,
 • práce ve stabilní společnosti,
 • pouze jednosměnný provoz (8:00-16:30),
 • možnost firemního stravování s příspěvkem zaměstnavatele,
 • vánoční večírek, příspěvek na Multisport kartu a další firemní bonusy.

Mzda:

Výše mzdy 140 - 180 Kč/hod. bude upřesněno při ústním pohovoru.

Nástup:

Ihned nebo nebo po dohodě.

O nás:

Rodinná firma PEMM Brno, spol. s.r.o., působní na trhu více než 25let. Je oficiálním prodejcem automobilů KIA a od r. 2011 oficiálním prodejcem motocyklů a sortimentu YAMAHA. Zajišťujeme i poprodejní služby autoservis a motoservis uvedených značek. Provozujeme také pneuservis v rámci sítě rychloservisů PREMIO.

Souhlas uchazeče se zpracováním osobních údajů:
Odesláním životopisu souhlasím s dalším zpracováním mých osobních údajů ve smyslu Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, o ochraně osobních údajů, v platném znění, po dobu trvání účelu výběrového řízení na danou pozici. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a mohu jej kdykoliv písemně odvolat. V takovém případě budou mé osobní údaje skartovány, v případě elektronické formy vymazány, bez možnosti další dispozice s nimi. Prohlašuji, že mnou dobrovolně poskytnuté osobní údaje jsou pravdivé a přesné. Souhlasím s dalším zpracováním, uchováním a využitím mých osobních údajů v elektronické a/nebo tištěné podobě pouze pro účely evidování mé osoby jakožto potenciálního uchazeče o jiné volné pracovní pozice v této organizaci v případě neúspěchu v tomto výběrovém řízení. Osobní údaje nebudou poskytovány třetím stranám bez mého souhlasu. PEMM Brno prohlašuje, že veškeré Vámi zaslané materiály a osobní údaje v nich obsažené považuje za důvěrné a zavazuje se, že s Vašimi osobními údaji bude zacházeno v souladu s Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, o ochraně osobních údajů.

Kontaktuj nás: asistentka@pemm.cz, prosím pošli své CV s fotografií.

https://pemm.cz/

Zadavatel: Miloš Soukup, jednatel, PEMM Brno, spol. s r.o.
Datum: DUBEN 2023