PŘÍPRAVÁŘ VOZIDEL

PŘÍPRAVÁŘ VOZIDEL

Naše společnost byla prvním dealerem Kia v ČR a to od roku 1994.
Přijme do svého kolektivu přípraváře vozidel pro autorizovaný servis Kia.
Práce vhodná jak pro muže, tak i ženy.
Přijmeme i pracovníky bez praxe, s pozitivním přístupem k práci a chutí se naučit a zdokonalit v této oblasti. Požadujeme dobrou fyzickou kondici a ŘP sk. B.

Výhodou: praxe s přípravou vozidel zákazníkům (mytí, leštění, čištění interiéru)

Nabízíme: Zázemí stabilní společnosti, motivační způsob výpočtu mzdy dle výkonu – možný výdělek 18.000 – 22.000 hrubého a další zaměstnanecké výhody jako je firemní stravování bez příspěvku zaměstnance, přátelský mladý kolektiv.

Nástup možný po dohodě.

Kontaktuj nás na: vedeni@pemm.cz, prosím pošli své CV.
https://pemm.cz/
Zadavatel: Miloš Soukup, jednatel společnosti PEMM Brno, s r.o.
Datum: 31. května 2019

Souhlas uchazeče se zpracováním osobních údajů: Odesláním životopisu souhlasím s dalším zpracováním mých osobních údajů ve smyslu Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, o ochraně osobních údajů, v platném znění, po dobu trvání účelu výběrového řízení na danou pozici. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a mohu jej kdykoliv písemně odvolat. V takovém případě budou mé osobní údaje skartovány, v případě elektronické formy vymazány, bez možnosti další dispozice s nimi. Prohlašuji, že mnou dobrovolně poskytnuté osobní údaje jsou pravdivé a přesné. Souhlasím s dalším zpracováním, uchováním a využitím mých osobních údajů v elektronické a/nebo tištěné podobě pouze pro účely evidování mé osoby jakožto potenciálního uchazeče o jiné volné pracovní pozice v této organizaci v případě neúspěchu v tomto výběrovém řízení. Osobní údaje nebudou poskytovány třetím stranám bez mého souhlasu. PEMM Brno prohlašuje, že veškeré Vámi zaslané materiály a osobní údaje v nich obsažené považuje za důvěrné a zavazuje se, že s Vašimi osobními údaji bude zacházeno v souladu s Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, o ochraně osobních údajů. vaše odpovědi zasílejte na mail: vedeni@pemm.cz