MOTOMECHANIK/MOTOMECHANIČKA

HLEDÁME MOTOMECHANIKA/MOTOMECHANIČKU

Pro další rozvoj našeho autorizovaného servisu motocyklů YAMAHA, hledáme kvalitního motomechanika/motomechaničku.

Požadujeme: zodpovědný přístup k práci, kladný přístup k povinnostem, bezúhonnost, ŘP sk. A – není podmínkou, pouze výhodou.

Výhodou: absolvování učebního oboru mechanik motocyklů, kvalitní reference, pouze výhodou.

Nabízíme: zázemí stabilní společnosti u značka YAMAHA, dobré platové podmínky 25.000 - 40.000,- Kč hrubého, zaměstnanecké výhody jako je například závodní stravování bez příspěvku pracovníka a další bonusy, pravidelné vzdělávání na všech úrovních, přátelský kolektiv, příjemné pracovní prostředí v moderním YAMAHA CENTRU.

Práce vhodná i pro šikovné ženy, znalé problematiky oprav a seřizování motocyklů.

Nástup možný po dohodě, možný také pracovní poměr na dobu určitou nebo na zkrácený pracovní úvazek.

Kontaktuj nás na: vedeni@pemm.cz, prosím pošli své CV s fotografií.
https://pemm.cz/
Zadavatel: Miloš Soukup, jednatel společnosti PEMM Brno, s r.o.
Datum: 9. února 2019

Souhlas uchazeče se zpracováním osobních údajů:
Odesláním životopisu souhlasím s dalším zpracováním mých osobních údajů ve smyslu Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, o ochraně osobních údajů, v platném znění, po dobu trvání účelu výběrového řízení na danou pozici. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a mohu jej kdykoliv písemně odvolat. V takovém případě budou mé osobní údaje skartovány, v případě elektronické formy vymazány, bez možnosti další dispozice s nimi. Prohlašuji, že mnou dobrovolně poskytnuté osobní údaje jsou pravdivé a přesné. Souhlasím s dalším zpracováním, uchováním a využitím mých osobních údajů v elektronické a/nebo tištěné podobě pouze pro účely evidování mé osoby jakožto potenciálního uchazeče o jiné volné pracovní pozice v této organizaci v případě neúspěchu v tomto výběrovém řízení. Osobní údaje nebudou poskytovány třetím stranám bez mého souhlasu. PEMM Brno prohlašuje, že veškeré Vámi zaslané materiály a osobní údaje v nich obsažené považuje za důvěrné a zavazuje se, že s Vašimi osobními údaji bude zacházeno v souladu s Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, o ochraně osobních údajů.