DESINFENKCE INTERIÉRU OZÓNEM

OZÓNEM I PROTI CORONAVIRU COVID19.Nabízíme naše kapacity vyvíječů ozónu všem zájemcům o desinfekci vozidla.

Ozón se dostane i do těch nejmenších skulinek Vašeho vozidla a dokáže zlikvidovat až 99,9 % všech VIRŮ A BAKTERIÍ, mezi nimi i COVID19.


Vaše objednávky přijímáme pouze telefonicky či mailem a to na tel: 547 423 072,- 073, nebo na mailu pemmbrno [dot] servis [at] pemm [dot] cz.

Cena za jedno osobní vozidlo je 499,- Kč (původní cena je 835,- Kč)
Platnost akce je do 31. prosince 2020.

V PŘÍPADĚ, ŽE POJEDETE K NÁM NA SERVIS, POUŽÍVEJTE ROUŠKY!!!


Podrobnější vysvětlení co Ozón je a jak funguje:
Používáme profesionální zařízení Spin Ozone Maker.
Systém výrábí Ozón, pomocí kterého provádí čištění a desinfekci A/C systému i celého interiéru všech typů vozidel. Tento plyn se pomocí přístroje dostává do požadovaného prostoru a je následně nasáván recyklačním systémem klimatizace vozidla. Doba procesu je cca 30 minut plus je potřeba následně vozidlo nechat dalších 30 minut vyvětrat. Tímto způsobem aplikace se provede kompletní desinfekce klimatizačního systému (včetně trubic a ventilátorů), zabrání se množení baktérií a kultur a v neposlední řadě se eliminují nepříjemné pachy v kabině vozidla.

Na jakém principu přístroj pracuje? Ozón (O3) je plyn s charakteristickým zápachem česneku (vytváří pocit odéru "po bouřce"), jehož molekuly jsou tvořeny třemi atomy kyslíku. Je to silný antimikrobiální prostředek, který díky svému oxidačnímu působení je schopen zničit bakterie, plísně, kvasinky, parazity a viry.

Co může ozón dělat?
Deodorační a dezinfekční působení ozónu plyne z jeho silné oxidační schopnosti, která v plynném stavu nabízí mnoho výhod. Ozón čistí vzduch a odstraňuje nepříjemné pachy, zejména na látkách a ve štěrbinách.

Výhody

  • Zcela odstraňuje pachy z prostředí a povrchů (motorová vozidla, lodě, ledničky, domácnosti, atd.)
  • Účinný proti tabákovým pachům
  • Účinný proti pachům z jídla a zvířat
  • Rychle zabíjí všechny mikroorganismy (viry, baktérie, spóry, plísně, prvoky, atd., zápachy vytvářející se v A/C systémech)
  • Nepoužívá látky škodlivé pro životní prostředí a nezanechává žádné zbytky (rozloží se na kyslík O2).