13. března 2020 OPATŘENÍ KVŮLI KORONAVIRU COVID-19

VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI, S OHLEDEM NA NAŘÍZENÍ VLÁDY ZE DNE 13.3.2020 JE PRODEJ PŘERUŠEN, SERVISNÍ A PNEUSERVISNÍ SLUŽBY A ON-LINE PRODEJ ZŮSTÁVAJÍ V PROVOZU

Vážení zákazníci, s ohledem na aktuální nařízení vlády fungujeme od 23 . 3. 2020 v omezeném režimu.

PROVOZNÍ DOBA

Pondělí až pátek:
SERVIS KIA 7,30 – 18 HOD
PNEUSERVIS 7,30 – 18 HOD
SERVIS YAMAHA – 8,00 – 17 HOD
PRODEJ KIA i YAMAHA – ZAVŘENO

Sobota a neděle ZAVŘENO!

Přejeme Vám pevné zdraví a děkujeme za pochopení. PEMM Brno, spol. s r.o.

PRODEJ VOZŮ A MOTOCYKLŮ:

Prodej se dočasně přerušuje. Prodejní týmy jsou Vám i nadále k dispozici na telefonech a e-mailech. Pravidelně bude pro Vás aktualizovaná nabídka vozů, motocyklů a skútrů na našich internetových stránkách.

KIA

Vyberte si svůj automobil z naší nabídky skladových vozidel ZDE, potvrďte svůj zájem nebo pošlete dotaz na auto jiné na mail: pemmbrno [dot] prodej [at] pemm [dot] cz

YAMAHA

Vyberte si svůj MOTOCYKL nebo SKÚTR z našeho skladu a pošlete nám Váš zájem mailem na: yamaha [at] pemm [dot] cz

Vše s Vámi vyřídíme mailem, včetně případného financování, pojištění a nakonec Vám motocykl, skútr či automobil dovezeme zdarma a předáme na dohodnutém místě.

SERVISNÍ A PNEUSERVISNÍ SLUŽBY:

Všechna servisní střediska (KIA, YAMAHA, PNEUSERVIS) fungují nadále v režimu respektujícím aktuální nařízení. Dočasně rušíme provoz v sobotu, ve všední dny jsme vám k dispozici v běžných provozních dobách. Pro vaši vyšší bezpečnost jsme zavedli potřebná opatření pro váš vyšší komfort i ochranu dalších zákazníků. Termín vaší návštěvy si, prosím, předem domluvte s našimi přijímacími techniky a dodržujte čas vaší návštěvy, abyste zamezili kontaktu s ostatními zákazníky.

Situaci budeme nadále sledovat a informace aktualizovat.

MIMOŘÁDNÁ SITUACE SI ŽÁDÁ MIMOŘÁDNOU NABÍDKU

I firma PEMM BRNO vám chce v těžké době ulehčit! Nabízí proto desinfekci automobilů za režijní náklady. Standardní cena je 835 Kč, teď ale svůj vůz vyčistíte jen za 199 Kč. Pouhá hodinka a vaše auto je jako nové. Máme dva vyvíječe, a tak zvládneme 30 aut denně.
PODROBNOSTI NAJDETE ZDE


Přejeme všem pevné zdraví a těšíme se na viděnou.

Váš tým PEMM Brno

Poslední aktualizace 24.3.2020.